crop-architect-opening-blueprint-1

Історія

НАШ ШЛЯХ

Компанія «ЕНЕРГО-СИЛА ГРУП» була заснована в 2016 році і за цей період набула значного досвіду в електромонтажних та будівельних роботах в області надання послуг «EPC» та реалізації об’єктів нерухомості.

Ми створили завершений цикл виробництва, що дозволяє реалізовувати будь-які замовлення для будь-яких потреб наших клієнтів. Народжені в Україні, ми працюємо по всьому світу, розробляємо технології та впроваджуємо проєкти з відновлюваної енергетики та будівництва об’єктів нерухомості.

За час копіткої роботи ми зібрали надійну команду висококваліфікованих проєктувальників і будівельних фахівців, а також сервісну команду. Компанія володіє всіма необхідними потужностями для виконання великого обсягу робіт: парком спеціальної техніки, обладнанням і механізмами для виконання робіт в повному обсязі.

Ми пропонуємо вирішення питань будь-якого рівня складності комплексного будівництва в максимально можливій мірі для задоволення потреб замовника і надання гарантії на всі види виконаних робіт.

Енерго-Сила Груп має можливiсть виконувати роботи в будь-який час року

Зокрема взимку при низьких температурах та восени в сезон дощiв, що дає можливiсть скоротити термiн окупностi ваших проєктів.

Досвiд i професiоналiзм команди проєктантiв мiнiмiзують термiни будiвництва об’єктiв енергетики.

Власний парк спецтехніки

Парк техніки компанії налічує понад 120 одиниць важкої техніки, що дозволяє забезпечити повний цикл будівельних робіт.
За повним переліком техніки звертайтеся за телефоном

Дозвiльнi документи та лiцензiї

ДОКУМЕНТИ

Надішліть нам свій контакт
і наш менеджер зв'яжеться з Вами