Про нас

НАШ ШЛЯХ

Історія

Товариство з обмеженою відповідальністю “Енерго-Сила Груп” заснована в 2016 році, і за цей період здобула значний досвід електромонтажних та будівельних робіт в сфері надання послуги “ЕРС” таких як: комплекс заходів щодо реалізації інвестиційно-будівельного проекту, отримання технічних умов, проектування, будівельно монтажні роботи, проходження експертизи, отримання декларацій про виконання будівельних робіт, декларацію готовності об’єкта до експлуатації відповідно до вимог, будівельно-монтажні роботи та роботи з реконструкції в мережах 04, 10 ,35 кВ, пусконалагоджувальні роботи.

За час кропіткої роботи ми зібрали надійну команду професіоналів високого рівня проектування та будівництва, а також сервісного обслуговування. Компанія має всі необхідні потужності для виконання великого обсягу роботи: спецтехніку, обладнання та механізми для виконання робіт в повному обсязі.

На даний момент маємо великий досвід будівництва по всій території України. Наша команда спроектувала 432 МВт та збудувала близько 470 МВт.

Ми пропонуємо вирішення питань будь-якого рівня складності комплексного будівництва максимально задовольняючи потреби замовника та даючи гарантію на усі види виконуваних робіт.