Новини компанії

19.12.2018

Продовжимо знайомство із роботою генерального підрядника ТОВ «Енерго-Сила» з реалізації у місті Снігурівка проекту сонячної електростанції «Базальтова». Минулого разу ми зазначали, що на територію «зеленого» об’єкта вже завезені матеріали та тривають роботи з монтажу металоконструкцій і кабельно-провідникової продукції та підготовчі роботи до наступного етапу будівництва, а саме, монтажу сонячних панелей.
З діючими реалізованими проектами підприємства можна ознайомитись за такими посиланнями:
https://www.youtube.com/watch?v=mdEXEhua97o
https://youtu.be/yFmLlNpfPME

29.11.2018

Тим часом триває робота з реалізації проекту сонячної електростанції у місті Снігурівка Миколаївської області, генеральним підрядником якої є ТОВ «ЕНЕРГО – СИЛА». На територію об’єкта вже були завезені сонячні панелі для подальшого встановлення, що розпочнеться протягом найближчого часу. Варто зазначити, що території, на яких ведеться будівництво, були непридатними для сільського господарства. Натомість із початком робіт з будівництва сонячної електростанції ситуація змінилася кардинально в кращу сторону. Тож у майбутньому ФЕС Снігурівка матиме велике значення як черговий «зелений» проект, реалізований з допомогою ТОВ «ЕНЕРГО – СИЛА».

16.11.2018

Протягом 6-8 листопада ТОВ «ЕНЕРГО-СИЛА» люб’язно зустрічало Вас на одній з найвагоміших подій у сфері альтернативної енергетики – на XI Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2018». Радо представили вже реалізовані нами як ген-підрядної компанії «зелені» проекти, всю інформацію щодо їх реалізації та будівництва – Ви могли дізнатися все, що може цікавити Вас у роботі з будівництва сонячних електростанцій.
Також ми мали нагоду поспілкуватися не лише з українськими, а й з європейськими представниками індустрії: обговорити інвестиційний потенціал, розвиток альтернативної енергетики на теперішньому етапі та в майбутньому, найбільш перспективні шляхи вирішення проблем енергозабезпечення.
Ну і звичайно, компанія ТОВ «ЕНЕРГО-СИЛА» отримала Диплом учасника за свій вклад у виставку.

05.11.2018

Гарні новини! Незважаючи на те, що зовсім нещодавно ми вже бачились із Вами на SEF 2018, гадаємо, що прийшов час для нової зустрічі. 6-8 листопада на XI Міжнародній спеціалізованій виставці «ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬ. ВОЗОБНОВЛЯЕМАЯ ЭНЕРГЕТИКА – 2018» – одній з ключових подій у сфері альтернативних видів енергії на території України – генеральний підрядник ТОВ «ЕНЕРГО-СИЛА» знову представить для загального огляду подробиці щодо вже реалізованих проектів сонячних електростанцій, нашої безпосередньої участі у їх проектуванні та будівництві. Окрім того, Вас зможуть ознайомити з усіма послугами, що надає ТОВ «ЕНЕРГО-СИЛА». Тож чекаємо на Вас у Міжнародному виставковому центрі за адресою Броварський проспект, 15 у павільйоні №2

31.10.2018

З 16 по 19 жовтня 2018 року відбулася Міжнародна виставка нової енергії SEF 2018. Саме на цій події ТОВ “ЕНЕРГО – СИЛА” представила реалізовані проекти зеленої енергетики. На представленій нами експозиції всі охочі мали змогу ознайомитись із проектами сонячних електростанцій, а також дізнатися всю інформацію, що безпосередньо стосується усього спектру послуг компанії. Адже ТОВ “ЕНЕРГО – СИЛА” надає повний комплекс послуг і є генеральним підрядником при проектуванні та будівництві об’єктів сонячної енергетики.
Для нас, це була чудова можливість встановлення та налагодження контактів з потенційними інвесторами, що готові до співпраці і сприятимуть розвиткові енергонезалежності України.
Так за активну участь у SEF 2018 компанію ТОВ “ЕНЕРГО – СИЛА”
було нагороджено сертифікатом.

18.10.2018

ТОВ “ЕНЕРГО – СИЛА” запрошує Вас відвідати з 16 по 19 жовтня 2018 року в м.Києві одну з найбільших у Східній Європі бізнес-подій, присвячену новітнім технологіям у сфері енергетики – 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF 2018 KYIV.
Цього року ТОВ “ЕНЕРГО – СИЛА” на власній експозиції, протягом дії виставки, представить реалізовані “зелені” проекти в Україні. Для нашої компанії участь у цьому професійному заході сприятиме налагоджуванню нових ділових контактів з потенційними інвесторами. Адже ТОВ “ЕНЕРГО – СИЛА” надає повний комплекс послуг – проектування, будівництво та введення в експлуатацію об’єктів сонячної енергетики з гарантією якісного результату.
Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці за адресою: Проспект Перемоги, 40-Б, Київ, 03680.

12.10.2018

Коли Олександр Пушкін писав свою «Казку про царя Салтана», він стовідсотково щось знав про майбутню роботу СЕС біля міста Нікополь Дніпропетровської області «В панцирах, як жар зорі, Тридцять три богатирі, Та все велетні вродливі, Добрі лицарі сміливі» - саме так можна описати команду наших хлопців. Завдяки їхній завзятій роботі напередодні  було укладено новий контракт про співробітництво між підприємствами ТОВ  "ЕНЕРГО-СИЛА" та  ТОВ "ССЕС-УКРАЇНА". Головним замовником будівництва сонячної електростанції є холдинг ДТЕК. Розвиток альтернативної енергетики веде за собою зниження залежності від викопних видів палива та скорочення шкідливих викидів в атмосферу адже майбутнє української енергетики немислиме без відновлюваних джерел енергії.

Коли Олександр Пушкін писав свою «Казку про царя Салтана», він стовідсотково щось знав про майбутню роботу СЕС біля міста Нікополь Дніпропетровської області «В панцирах, як жар зорі, Тридцять три богатирі, Та все велетні вродливі, Добрі лицарі сміливі» – саме так можна описати команду наших хлопців. Завдяки їхній завзятій роботі напередодні було укладено новий контракт про співробітництво між підприємствами ТОВ “ЕНЕРГО-СИЛА” та ТОВ “ССЕС-УКРАЇНА”. Головним замовником будівництва сонячної електростанції є холдинг ДТЕК. Розвиток альтернативної енергетики веде за собою зниження залежності від викопних видів палива та скорочення шкідливих викидів в атмосферу адже майбутнє української енергетики немислиме без відновлюваних джерел енергії.

08.10.2018

Цікавий факт: хоча Земля знаходиться від Сонця на відстані майже 93 мільйонів миль, його світло досягає поверхні планети приблизно за 10 хвилин, а відтак сонячне проміння є загальнодоступним і невичерпним джерелом енергії. Саме для використання цього ресурсу в повному обсязі і працюватиме сонячна електростанція в селі Афанасіївка Миколаївської області потужністю 20 МВт, котру будує генеральний підрядник ТОВ ”Енерго-Сила”